Комплексні гранульовані добрива

Аммофос (N10, P46)

Складне висококонцентроване азотно-фосфорне гранульоване добриво. Основним компонентом є однозаміщений фосфат амонію з домішкою двохзаміщеного фосфату амонію. Сполуки азоту і фосфору, які містяться в добриві, є водорозчинними (вміст водорозчинного моноамонійфосфату (NH4H2PO4) – 85-90 %, а цитраторозчинного діамонійфосфату (NH4)2HPO4 – 10-15 %) і легкодоступними для рослин


$ ціна договірна
Умови доставки узгоджуються додатково

Деталі

Виробник:Україна
Тара:Біг-Бег
Мішок
Умови поставки:- EXW склади в регіонах, відвантаження від 20 тонн
- СРТ (вагон 64-68 тонн)
Умови оплати:Передоплата
Важлива інформація

Базова інформація про Аммофос

Застосовується в системах удобрення в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України. Фізіологічно кисле добриво. Застосовується під всі культури на всіх типах грунтів. Краще вносити при посіві і посадках, коли потрібно більше фосфору ніж азоту. Оптимальна норма внесення під озиму пшеницю 1-2 ц/га,під цукровий буряк – 2-4 ц/га, найкраще по стерні перед оранкою.

Фосфор амофосу менше зв’язується ґрунтом, ніж фосфор суперфосфату. Ймовірно причиною цього є утворення амонію, який сприяє розчиненню фосфатів і перетворенню їх у більш доступні для рослин форми. В амофосі фосфор більш рухомий, ніж у суперфосфаті.

Характер перетворення амофосу в дерново-підзолистому грунті, значною мірою залежить від рівня його окультуреності. На кислих ґрунтах амофос як найбільш розчинна форма швидше за інші добрива ретроградував, що призводило до зниження вмісту в грунті мінеральних фосфатів та збільшення фракції органічного фосфору і недоступних фосфатів, порівняно з ґрунтом, удобреним суперфосфатом.

Вапнування таких ґрунтів теж не зменшило обсягів ретроградації фосфору амофосу. На нейтральних і слаболужних ґрунтах амофос забезпечує більш сприятливий фосфорний режим, порівняно з суперфосфатом.