Рідкі комплексні добрива

КАС 32

КАС 32 (карбамідо-аміачна суміш) – це суміш водних розчинів аміачної селітри і карбаміду (у співвідношенні 35,4% карбаміду, 44,3% селітри, 19,4% води та 0,5% аміачної води). Щільність рідкого добрива до 1,34 кг/м3.


$ ціна договірна

Деталі

Виробник:Україна
Тара:Налив
Умови поставки:- EXW/DAP склад Полтава
- EXW/DAP склад Синельникове
- Автонорма
Умови оплати:Попередня оплата
Важлива інформація

Основна інформація про КАС-32

Тема добрив становить інтерес майже для всіх підприємств агропромислового комплексу. Адже щоб зняти з полів хороший урожай, потрібно дати рослинам достатню кількість «їжі» – необхідних мінералів і поживних речовин. Саме цю роль і виконує мінеральне азотне добриво КАС 32.

Карбамідно-аміачна суміш (КАС 32) більше 30 років використовується в сільському господарстві для всіх видів сільгоспкультур і зернових, як одне з головних добрив. До складу КАС входять аміачна селітра і карбамід, тому КАС одночасно містить різні форми азоту.

Цей вид добра містить три форми азоту:

  • Нітратний азот. Ця форма азоту благотворно впливає на зростання, загальний розвиток і здоров’я сільгоспкультур. Засвоюється практично миттєво, одразу поступаючи в кореневу систему;
  • Амонійний азот. Рослинами не засвоюється, а накопичується в грунті, де на нього діє тепло і різні мікроорганізми, в результаті чого він перетворюється в нітрат. Майже не вимивається, що дуже важливо для місцевостей, де вода залягає неглибоко. На початку весни його теж можна застосовувати, не побоюючись, що все змиє тала вода;
  • Амідний азот. Легко проникає через листя. Під теплим сонячним промінням проходить подвійну трансформацію: в амонійний, а потім в нітратний вид азоту. Це властивість дозволяє продовжити корисну дію речовини для підживлення рослин.

В результаті такої комбінації, КАС 32 вдало забезпечує пролонговане азотне живлення різних культур. Також завдяки відсутності в КАС-32 аміаку у вільному стані, відсутнє його випаровування в атмосферу при внесенні.

Якщо ви плануєте купити КАС 32 в Україні, то наша компанія готова Вам у цьому допомогти. Ми пропонуємо одні з найнижчих цін, а якість продукції – висока, згідно стандартів. Крім того, ми надаємо послуги з підбору, транспортування та зберігання добрив.